תחומי התמחות > שחרור ממעצר

 

שחרור ממעצר

שחרור ממעצר

מעצרים

משרדנו מעניק ליווי משפטי לעצורים הן במעצר ימים והן במעצר עד תום ההליכים, ופועל הן לשחרורם והן למימוש זכויותיהם במסגרת המעצר.

ההוראות הנוגעות לדיני מעצרים קיימות בחוק סדר הדין הפלילי (סמכויות אכיפה- מעצרים), התשנ”ו- 1996.

מעצר הוא כליאה של אדם על ידי נציגי השלטון שלא למטרת ענישה, אלא לשם הגבלת תנועתו של אדם בשל שיקולים מסוימים הקרויים גם “עילות מעצר” .

קיימים סוגי מעצר שונים:

 • “מעצר ימים

השלב הראשון של המעצר, מעצר בטרם הגשת כתב האישום. מעצר מסוג זה יכול להתבצע גם על ידי המשטרה. אך משך זמן המעצר על ידי המשטרה מוגבל ויש להביא את החשוד בפני שופט לאחר 24 שעות או לכל היותר, במקרים חריגים ובשל הצורך בפעולות חקירה דחופות, לאחר 48 שעות משעת המעצר. ההחלטה על המשך המעצר נתונה בידי בית משפט, והיא מתקבלת אך ורק לאחר דיון בנוכחות החשוד ועורך דינו. הבקשה למעצר ימים תידון בבית משפט השלום, ללא קשר לסוג העבירה נשוא החשד. בית המשפט רשאי להאריך את המעצר, אך לא תמיד ייענה בית המשפט לבקשת המשטרה ויאשר את מלוא הימים המתבקשים על ידה.

 • “מעצר עד תום ההליכים”

עם הגשת כתב אישום תידון הבקשה למעצר בפני בית משפט שאליו הוגש כתב האישום. הכלל הוא כי צו למעצר עד תום ההליכים עומד בתקפו עד למתן פסק הדין, כלומר עד גזירת דינו של הנאשם, אלא אם בית משפט מורה אחרת.

נעצרתם שלא בצדק? בן משפחה שלכם נמצא במעצר עד תום ההליכים? חשוב מאוד לפעול. מומלץ ליצור קשר בהקדם עם עורך דין פלילי לקבלת ייעוץ משפטי והכוונה מקצועית.

ליווי מקצועי ואישי

משרדנו מקפיד על ליווי צמוד ללקוחותיו, על ייצוג מקצועי, אישי ודיסקרטי, ופועל בנאמנות, מסירות ונחישות למען לקוחותיו.

מיקום ויצירת קשר

אם אתם זקוקים לעורך דין פלילי, קיימת חשיבות לבחירת עורך דין פלילי בהתאם לאיזור המגורים, כך תוכלו לקבל סיוע מיידי מבלי לנסוע בכל פעם אל משרדו של עורך הדין.

זומנת לחקירה משטרתית? הוגש נגדך כתב אישום?  נעצרת בחשד לעבירה פלילית?

פנה בהקדם לעורך דין המתמחה בתחום הפלילי.

הנכם מוזמנים לפנות למשרדנו בכל שאלה או עניין משפטי , ניתן ליצור עמנו קשר טלפוני או לחילופין באמצעות הטופס המקוון, ואנו נשוב אליכם בהקדם

יובהר כי הכתוב לעיל אינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או הימנעות מהם, ואינו מהווה חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי. המידע הינו חלקי בלבד. המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת באחריותו ועל דעתו בלבד.

-

-מאמרים אחרונים בתחום

-

-יצירת קשר

  או חייגו:054-7831632

  -

  -עלון חדשות

  הרשמו לדיוור תקופתי
  של משרדינו והישארו
  מעודכנים במאמרים
  פרסומים אחרונים

   

  -