תחומי התמחות > מקרקעין ונדל”ן

 

מקרקעין ונדל”ן

עסקת מקרקעין הינה עסקה מורכבת ובעלת חשיבות כלכלית מכרעת. עסקה זו מלווה בסיכונים רבים, ולכן רצוי להיוועץ ולהיות מלווה בעורך דין מקרקעין מנוסה בכל שלבי העסקה. עו”ד נדל”ן יגן על זכויותיך ועל האינטרסים שלך.

משרדנו מעניק ליווי, ייעוץ וייצוג משפטי בעסקאות מקרקעין כגון:

 • מכירת ורכישת דירות יד שניה
 • ליווי ברכישת דירה בפרויקט תמ”א 38 מקבלן
 • רכישת דירות חדשות מקבלן
 • עריכת חוזי שכירות, לרבות הסכמי שכירות מסחריים לעסקים
 • פירוק שיתוף במקרקעין

חשוב להבין כי עסקאות נדל”ן הינן עסקאות מורכבות ומעורבים בהם גורמים רבים כמו רשם המקרקעין, מנהל מקרקעי ישראל, עורכי הדין מקרקעין המייצגים את הצדדים, הבנק למשכנתאות וכיו”ב.

לכן חשוב להתייעץ עם עו”ד מקרקעין טרם כל פעולה. יש לוודא כי לא קיימים עיקולים על הנכס, מה יהא מס השבח שיש לשלם על הדירה (ענין שיכול לעיתים להפוך את העסקה ללא משתלמת). יש לוודא כי בחוזה או בזכרון הדברים נוסחו סעיפים המאפשרים לצאת מהחוזה במידה ואחד המכשולים מתקיים. נוסף, עו”ד מקרקעין בקיא במתרחש בטאבו ויוכל להתמודד בקור רוח ובקלות רבה יותר עם הוצאת נסחי הטאבו והמסמכים הנדרשים מתיק המקרקעין.

היבט נוסף שיש לציין הינו היבט המיסוי. עורך דין מקרקעין מנוסה ומקצועי יסייע על ידי תכנון מס אשר יכול להוביל לחיסכון של כסף רב.

משרדנו מעניק שירותים משפטיים בתחום דיני המקרקעין והנדל”ן ללקוחות מאזורים שונים ובעיקר באזור המרכז, ירושלים וחיפה.

יובהר כי הכתוב לעיל אינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או הימנעות מהם, ואינו מהווה חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי. המידע הינו חלקי בלבד. המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת באחריותו ועל דעתו בלבד.

-

-מאמרים אחרונים בתחום

-

-יצירת קשר

  או חייגו:054-7831632

  -

  -עלון חדשות

  הרשמו לדיוור תקופתי
  של משרדינו והישארו
  מעודכנים במאמרים
  פרסומים אחרונים

   

  -