תחומי התמחות > פלילי

 

פלילי

משרד עו”ד אסתר ויינשטיין הינו משרד עו”ד פלילי בירושלים, המתמחה במתן ייעוץ וליווי משפטי בתחום הפלילי על רבדיו. משרדנו מייצג הן נאשמים והן חשודים, בכל הערכאות, ולאורך כל ההליך הפלילי, החל משלב החקירה במשטרה- תוך הענקת ייעוץ והכנה טרם החקירה המשטרתית, ליווי במהלך החקירה ובמהלך הליכי המעצר והמשפט, ניהול תיקים בבתי המשפט השונים, ניהול וגיבוש  הסדרי טיעון וערעורים.

מעשים מסוימים אשר נעשים בניגוד לחוק הפלילי עלולים להיחשב לעבירה פלילית. מעשים כגון: גניבה, שוד, תקיפה, אלימות במשפחה, עבירות תעבורה, פריצה, איומים, החזקה, שימוש וסחר בסמים ועוד.

ישנה חשיבות רבה לנאשם או לחשוד בביצוע עבירה בייצוג על ידי עורך דין פלילי הבקיא בזכויות החשוד או הנאשם, על מנת שעו”ד הפלילי יסייע לו בהליך הפלילי המתנהל כנגדו, ויוכל לשפר משמעותית את סיכוייו לעונש חמור פחות.

תחומי התמחות

משרדנו מעניק ליווי וייעוץ משפטי בתחומים שלהלן:

ליווי מקצועי ואישי

משרדנו מקפיד על ליווי צמוד ללקוחותיו, על ייצוג מקצועי, אישי ודיסקרטי, ופועל בנאמנות, מסירות ונחישות למען לקוחותיו.

מיקום ויצירת קשר

אם אתם זקוקים לעורך דין פלילי, קיימת חשיבות לבחירת עורך דין פלילי בהתאם לאיזור המגורים, כך תוכלו לקבל סיוע מיידי מבלי לנסוע בכל פעם אל משרדו של עורך הדין.

זומנת לחקירה משטרתית? הוגש נגדך כתב אישום?  נעצרת בחשד לעבירה פלילית?

פנה בהקדם לעורך דין המתמחה בתחום הפלילי.

הנכם מוזמנים לפנות למשרדנו בכל שאלה או עניין משפטי , ניתן ליצור עמנו קשר טלפוני או לחילופין באמצעות הטופס המקוון, ואנו נשוב אליכם בהקדם

יובהר כי הכתוב לעיל אינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או הימנעות מהם, ואינו מהווה חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי. המידע הינו חלקי בלבד. המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת באחריותו ועל דעתו בלבד.

-
-

-יצירת קשר

  או חייגו:054-7831632

  -

  -עלון חדשות

  הרשמו לדיוור תקופתי
  של משרדינו והישארו
  מעודכנים במאמרים
  פרסומים אחרונים

   

  -